Центр политічної освіти
Твій шлях вид громадського активіста до успішного політика
Про нашу компанію
Центр політичної освіти існує з початку 2015 року та проводить різноманітні освітні програми на постійній основі. Ми працюємо з проектами які направлені на людей які тільки хочуть почати політичну кар'єру так і на просування в політичній кар'єрі вже досвідчених фахівців. Проводимо передвиборні кампанії кандидатів і т.д. аж до фінансування.

Ми співпрацюємо з окремими народними депутатами та політичними партіями на постійній основі. Регулярно отримуємо від них нові вакансії і підбираємо для них кадри серед наших слухачів.

Ми, зі свого боку, гарантуємо що підготуємо Вас до цієї роботи і дамо конкурентну перевагу перед іншими претендентами. А далі все залежить від Вас.

Що це за феномен "Центр політичної освіти", і чому Вам є сенс стати частиною лідируючої в СНД спільноти з политічного консалтингу?
Історія
ПОЧАТОК
Literature
Центр політичної освіти – це сім'я.
Деякі наші слухачі познайомилися з однодумцями та заснували sturt up.
Багато хто знайшов друзів. Та навіть зустріли свою половинку ;)
На початку шляху
На початку шляху, ще на своєму першому курсі, ЦПО налічував трьох учасників. Побачивши сяючі очі та натхнені обличчя перших слухачів ми зрозуміли, що на правильному шляху. З тих пір пройшло три роки. Станом на 2018 рік ми вже налічуємо більше двох тисяч слухачів наших курсів. Безліч позитивних відгуків та вдячних людей, які отримали шанс на успішне майбутнє!
Literature course for people who can't live without books
You will study English Literature, an introduction to key aspects central to the study of English Literature. You will also choose an option course from another subject area.
Про нас в цифрах
Середній вік наших учнів - 23-45
Наймолодшому нашому студенту - 15 р.
Найстаршому нашому студету - 72 р.

100%
2500 +
Щасливих випускників, які пройшли навчання і успішно використовують отримані знання в різноманітних сферах.
54%
1300 +
Проходили стажування в Парламенті та инших, як наших так і зарубіжних інституціях
32%
400 +
Працевлаштовано на різні політичні посади
починаючи від секретаріату партії і до помічника народного депутата
100%
60 +
Обрано депутатами місцевих, обласних і районних рад, а також депутатами ОТГ.
Наші проекти
Серед програм ЦПО успішно діють:
курс Один день з політиком
rdjvlkebn
Закрита група "Клуб 360"
rdjvlkebn
Динамічний розвиток
Кожний отримає шанс втілити у життя свої політичні амбіції. Скористатися ним чи ні залежить тільки від вас!
Ми не просто проводимо тренінги і передаємо знання, ми створюємо співтовариство - всередині якого різноманітні, перспективні, талановиті люди. Стати його частиною – честь!

Тільки реальна політика!
Ми не вивчаємо книжну теорію на наших лекіях. Наші спікери успішні політики, прес-секретарі перших обличь, політтехнологи, політконсультанти, які дають тільки актуальну інформацію в реальному часі відпрацьовані на багаторічній практиці.


Відгуки наших учасників
Відвідала курс Помічник консультант. Дуже сподобались спікери. Познайомилася з багатьма депутатами. Особливо сподобалась практична частина курсу – стажування.
Тамара Ларина
м. Київ
Большое спасибо за предоставленную информацию и за прекрасно проведенную конференцию. Было также очень приятно посетить Ваш город и пообщаться с замечательными людьми. Предлагаемый проект выглядит интересным, и в его работе можно принять участие.
Рита Кац
г. Одесса
  • Дякую за чудову нагоду взяти участь у проведеному заході! Це був справжній політичний діалог, який, без сумніву, збагатив усіх учасників новим досвідом, надавши кожному широкі можливості вільного обговорення актуальної проблематики сучасної політики.
Юлія Коротких
м. Львів
Хочу сердечно поблагодарить Вас за гостеприимство и за хорошо организованную конференцию. Я еще раз убедился в лидерских позициях Вашей организации в сфере политики.
Успехов Вам и еще раз спасибо!
Саша Артемов
г. Москва
Досягнення випускників
Студенти "Центру політичної освіти" працюють і беруть участь у виборчих кампаніях найбільших політичних партій України
Контакти
Ми допомагаємо активної молоді вирости до ВЕЛИКИХ успішних політиків за допомогою освітніх продуктів.
+38(068) 949 09 04
info@politschool.com.ua
Червоноткацька 1, Київ. метро Дарниця
Made on
Tilda